Turystyka

Park rozrywki we Władysławowie – czy warto

Szykując do wakacji we Władysławowie bazowałem na wszelkiego rodzaju przewodniki(ach). Wiele z nich oprócz standardowych(ymi) atrakcji(ami) jako punkt(y) warte odwiedzenia polecało tutejszy(e) park rozrywki.Faktycznie pomysł brzmiał(a) na tyle atrakcyjnie, że się tam wybrałem. Poniżej postaram się opisać jak działa i czego warto spróbować w parku rozrywki we Władysławowie.

Pierwotne odczucia z wizyty

Wybierając wyjazd nad Bałtyk(iem) zazwyczaj spodziewamy się wysokich cen. W tej kwestii miało miejsce piersze(go) szoku – ceny we władysławowskim parku rozrywki są całkiem przyzwoite. Koszty podstawowych karuzel czy zjeżdzalni zaczynają się już od 8 zł. Również personel, zaczynając od kasy biletowej jest bardzo uprzejma i chętna do pomocy. Park rozrywki wywołuje wielkie wrażenie przez wzgląd na swoją wielkość – to ponad 4 hektary ziemi zapełnionego w atrakcje dla wszystkich.

Co jest warte polecenia w parku rozrywki we Władysławowie

Następujące po sobie punkty są zaplanowane w taki sposób, aby poziom endorfin mógł wzrastać z każdym krokiem.

W związku z tym wizyta rozpoczęła się od strefy gier i zabaw. Dzięki trafnemu strzałowi w balony, udało się wygrać pluszaka. Nie udało się niestety wygrać w wyzwaniu polegającym na wiszeniu na drążku, który kręcił się dookoła. Po rozgrzewce przyszła pora na zjeżdżalnie i dziecięce karuzele. Są to rzeczy, które zawsze sprawiają dużo zabawy pociechom. Budzić podziw może także ich liczebność. 

Następnym miejscem były odwiedziny w zespole budynków, w którym znajdowały się m.in. dom strachu i gabinet luster. Dom strachu stworzony jest w sposób bardzo realistyczny. Kreatywnie zrobione dekoracje i budująca napięcie muzyka natychmiast pobudziły wyobraźnię. Gabinet luster za to, spowodował, że po chwilach przerażenia nadszedł czas na głośny śmiech i zabawę. Nasze ciała podlegały różnym deformacjom w lustrzanym odbiciu.

Parę godzin zabawy intensyfikuje apetyt. Całe szczęście na obszarze parku rozrywki znajduje się wiele budek oferujących jedzenie. W tym miejscu znowu należy się dobre słowo. Zamówione posiłki były wysokiej jakości. Również ich rozmiar i walory smakowe, w porównaniu z ceną(y) były odpowiednie.

Krótka przerwa na regenerację zwiększyła apetyt na wszelkiego rodzaju kolejki i inne szaleństwa. Wspaniałą przygodą był przejazd kolejkami o różnej mocy. Wysoka prędkość oraz gwałtowne zmiany kierunku jazdy, dały wiele szczęścia i mocno podniosły poziom adrenaliny. Innymi atrakcjami, które mocno pobudzają tętno były katapulty, wystrzeliwujące osobę z siedziska z ogromną(ym) impetem. Każdemu spodobała się “Szalona wieża” – podnośnik, który podnosi człowieka na dużą wysokość i następnie z nienacka spuszcza go na dół. Doświadczenia te, jeszcze przez wiele miesięcy będą powodować radość na twarzy. 

Na koniec dnia, zwłaszcza po szalonych kolejkach, pora na relax. Idealnym miejscem do tego jest znajdujące się w parku rozrywki kino 9D. Kontakt z cyfrową rzeczywistością spotęgował odbiór bodźców przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów. 

Wady i zalety pobytu w parku rozrywki

Warto odwiedzić park rozrywki we Władysławowie. Generalnie tym zdaniem można streścić zdanie na temat tego miejsca.

Przede wszystkim jest to świetnie wyposażone(y) i zagospodarowane(y) lunapark. Urządzenia, które tu spotkałem są w dobrym stanie – regularnie konserwowane i odświeżane. Dzięki temu spełniają wszelkie warunki bezpieczeństwa, a ich funkcjonowanie jest sprawniejsze. Co więcej nad bezpieczeństwem cały czas czuwa profesjonalna, pomocna i kulturalna obsługa. Dodatkowo ceny również są znośne. Kończąc trzeba odnotować, że poziom tego miejsca był na tyle duży, że ciężko w ogóle [znaleźć jakieś wady.

Polecamy dla Ciebie