Biznes

Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Zaskarżenie kredytu frankowego to do tej chwili najbardziej efektywne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, lecz też niezgodnej z prawem umowy. W tym artykule ukażemy Ci, że możliwe jest życie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są jednomyślni, prawie wszystkie umowy frankowe są możliwe do zaskarżenia. Większa część z nich obejmuje kruczki prawne i niepewne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma szerokie doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najtrudniejszą rzeczą jest sama decyzja. Kiedy jesteś gotowy na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać godne zaufania miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu w sądzie. Nawet jeżeli jesteś obeznany z prawem, bez dobranego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. Do tego przydatny jest rozbudowany team składający się z specjalistów z wielu dziedzin, który ma rozległą wiedzę w tym temacie. Proces może trwać w okolicach dwóch lat, powinieneś być na to przygotowany, gdy chcesz uwolnić się od umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje usunięta, więc jest duża szansa, że też Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo szeroki temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.

Polecamy dla Ciebie