Poznaj Kolegium


Krzysztof Andrulonis

Redaktor naczelny / Szef działu "Rekrutacja"


Uczeń klasy biologiczno-chemicznej II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie, pracujący dla Outro od sierpnia 2016 r. Jak sam mówi, łączenie zainteresowań z zakresu nauk ścisłych i dziennikarstwa to dla niego czysta przyjemność. Outro to dla niego pole do spotkań z wieloma ciekawymi ludźmi, tworzenia artykułów o tym, co chciałby przekazać światu oraz poznawania otaczającej go rzeczywistości. Szczególnie chętnie zajmuje się tematyką podróży, ochrony środowiska i nowoczesnych technologii.

Marek Suska

Zastępca redaktora naczelnego


Redakcyjny Papa Smurf, świetnie pamiętający początki działalności Outro. Przeszedł tu prawie przez wszystkie możliwe stanowiska – był już dziennikarzem, korektorem, sekretarzem redakcji, szefem promocji, zastępcą naczelnej, naczelnym i ponownie zastępcą, tym razem naczelnego. W życiu pozaredakcyjnym nieudolnie próbuje zabrać się do pracy nad doktoratem i przy okazji dręczy powierzonych swojej opiece studentów. Interesują go sprawy społeczno-polityczne i dobre dziennikarstwo.

Ilona Sieradzka

Szef działu "Korekta"


Polonistka z zamiłowania i wykształcenia, z potrzeby serca gramatyczna nazistka. Jeśli akurat nie czytam, to myślę, co przeczytać. Wolę koty od psów i Ryana Goslinga od Brada Pitta. Bezustannie zachwycam się światem i spełniam swoje marzenia. W Outro szefuję korekcie.

Patryk Skoczylas

Szef działu "Grafika"


Uczeń Liceum Plastycznego. Introwertyk. Lubi sztukę, wyznaje zasadę less is more. W redakcji od 2011 roku.

Martyna Kłos

Szef działu "Promocja"


Studentka Uniwersytetu Śląskiego. Interesuje się sportem (mecze piłkarskie, biathlon i lekka atletyka). W wolnych chwilach chodzi po górach (i nie tylko). W kulturze kręci ją wszystko, co nie jest „powszechnie znane” (jak mawia jej znajoma: „Jeśli czegoś nie znasz, na pewno można to zaklasyfikować jako kulturę popularną”).

Maciej Perkowski

Webmaster


Uczeń LO na profilu biomedycznym, jest humanistą. Nigdy się nie uśmiecha.

Ania Jastrzębska

Członek kolegium


Uczennica VLO im. ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Do Outro pisze od lipca 2016r. Pasjonuje się dziennikarstwem i angażuje się we wszelkie akcje społeczne oraz wolontariaty. Lubi czytać książki, spacery i czekoladę. Nigdy nie ogląda filmów i nie cierpi psów, ale poza tym jest (podobno) całkiem miłą i godną
zaufania osobą.