Chcesz zagrać na afterze Ars Independent 2018? Otwarty nabór!

Za dnia filmy, animacje, wideoklipy i gry wideo, wieczorem – densy w elektronicznych rytmach! Jeśli chcielibyście zagrać na festiwalu to wybornie się składa: Ars Independent poszukuje właśnie młodych didżejek i didżejów na klubowe aftery!

Nie ważne, czy miksujesz, czy grasz własne kompozycje, czy lubujesz się w klimatach ostrego techno, kosmicznych ambientów, czy tanecznych mash-up’ów – festiwal szuka właśnie Ciebie!

Imprezy planowane są codziennie, przez cały festiwal, od 25 do 30 września. Spotykamy się w kultowej klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem przy Warszawskiej 37, zaraz za winklem najbardziej imprezowej ulicy Katowic – Mariackiej. To tam, po ostatnich wieczornych seansach teledysków, wybierzmy się zatańczyć na parkiecie, wychillować w fotelu i pokrzyczeć sobie do ucha o tym, co dziwnego zobaczyliśmy na Ars Independent.

Jeśli jesteś zdecydowany, by usłyszeć swoje bity w DZK – wystarczy zajrzeć na stronę festiwalu, wypełnić formularz zgłoszeniowy i podesłać swoją muzykę.
Będzie elektrycznie. Będą węgorze. Bądź i Ty – komentuje Bastek Łąkas, producent Ars Independent.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 lipca. Na rezultaty naboru zaczekamy do 21 sierpnia – wówczas poznamy time-table i dowiemy się, kto zagra na wydarzeniu!

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji znajdziecie na stronie:

Zagraj na Ars Independent 2018


Dodaj komentarz