14. edycja Akademii Menedżerów Muzycznych – otwarty nabór!

Akademia Menedżerów Muzycznych po rekordowej w frekwencję (ponad 40 osób) rekrutacji do jesiennej edycji właśnie rozpoczyna nabór do kolejnej.

W listopadzie mija dokładnie sześć lat od rozpoczęcia działalności Akademii Menedżerów Muzycznych. W tym czasie (jako pierwsza tego typu szkoła w Polsce) przeszkoliliśmy już przeszło 250 osób, łącząc ich z przeróżnymi artystami, firmami fonograficznymi, festiwalami oraz agencjami koncertowymi i managementowymi. Zainteresowanie Akademią jest na tyle duże, że każda kolejna edycja bije rekordy, jeśli chodzi o liczbę uczestników.

Właśnie rozpoczął się nabór do 14. edycji, która rozpocznie się w lutym 2019 i będzie miała swój finał w styczniu 2020 roku. W porównaniu do poprzednich edycji jest jedna zmiana w kadrze wykładowców. Nowym ekspertem AMM został Paweł Uzek Jóźwicki, wieloletni menedżer, twórca kultowego labelu Sissy Records. Obecnie właściciel agencji Jazzboy i twórca sukcesu takich artystów jak m.in. Smolik, Cool Kids of Death, Ania Dąbrowska czy Kortez. Jóźwicki poprowadzi wykład zatytułowany Kreacja wizerunku artysty.

Oprócz tego nowi uczestnicy mogą liczyć na praktyki przy największych letnich festiwalach (m.in. Off, Opener czy Jarocin) oraz na trasach koncertowych uznanych polskich muzyków.

Zajęcia odbywają się na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dla wszystkich, którzy zapiszą się stosunkowo wcześniej, organizatorzy przygotowali spore rabaty cenowe (nawet 800 PLN). Szczegóły zapisu na www.akademiamm.pl


Dodaj komentarz